جمعه 16 خرداد 1399  
مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی در خصوص جشنواره کتابخوانی رضوی گفت؛ اگر معرفت به اهل بیت(ع) حاصل شود حبّ به ایشان در قلب ها شکل می گیرد مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی، ورود نهاد کتابخانه های عمومی کشور به برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی را موجب خرسندی و باعث ایجاد معرفت نسبت به ائمه معصومین(ع) عنوان کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خراسان جنوبی، علیرضا آینه دار، گفت: افکار و اندیشه های انسان به گونه ای است که ممکن است فقط خواندن یک کتاب، پایه اندیشه ها و افکار انسان را بر مبنای جدید یا در مسیر خاصی قرار دهد. چه بسا ممکن است کتابی مسیر سرنوشت میلیون ها انسان را در راه مخصوصی بیندازد.
وی افزود: اهتمام بر برگزاری هرچه باشکوه تر جشنواره کتابخوانی رضوی، مورد تأکید اینجانب بوده و ضرورت دارد همه دستگاه های ذیربط به ویژه بخش های فرهنگی، هم افزایی لازم را داشته باشند؛ زیرا معتقدم اگر معرفت به اهل بیت(ع) حاصل شود، حبّ به ایشان در قلب ها شکل می گیرد و جهت شناساندن این بزرگواران به عموم افراد جامعه، تمامی نهادهای فرهنگی و اجرایی استان می بایست خودشان را در این حوزه مسئول بدانند.
وی ادامه داد: بسیار جای خرسندی است که نهاد کتابخانه های عمومی کشور، چند سالی است در این زمینه ورود کرده و از طریق برگزاری جشنواره به بهترین شکل ممکن، معرفت نسبت به امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) را در مخاطبان ایجاد می کند.
بيشتر
 [PageVisit]