جمعه 16 خرداد 1399  
شهردار بشرویه عنوان کرد؛ جشنواره رضوی فرصت ارزشمندی برای افزایش شناخت مردم نسبت به شخصیت امام رضا(ع) است شهردار بشرویه، جشنواره کتابخوانی رضوی را فرصت ارزشمندی برای افزایش شناخت مردم به ویژه نسل جوان و نوجوان، کودکان و خانواده ها نسبت به شخصیت و زندگینامه حضرت امام رضا(ع) دانست.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خراسان جنوبی، حسین بلالی، افزود: جشنواره کتابخوانی رضوی با هدف ارتقا و ترویج فرهنگ کتابخوانی و مطالعه کتاب های ارزشمند پیرامون سیره ائمه اطهار(ع)، شخصیت و زندگینامه حضرت امام رضا(ع) و معرفت زایی نسبت به آن امام همام و خاندان مطهر ایشان برگزار می شود.
وی خاطر نشان کرد: مطالعه، یک راه کم هزینه و مؤثر در افزایش سطح آگاهی و دانش مردم است که به طور قطع، نقش زیادی در ارتقای سطح کیفیت زندگی مردم، کاهش آسیب‌های اجتماعی و امنیت روانی و حقوق شهروندی جامعه دارد.
وی عنوان کرد: برای ساختن شهر پویا و پایدار، نیازمند شهروندانی با ذهن خلاق و سطح دانش مناسب هستیم که لازمه این مهم، ارتقای مطالعه و کتابخوانی در سطح جامعه است.
وی ضمن تشکر از برگزار کنندگان جشنواره به ویژه کتابخانه عمومی ملاعبدالله بشروی بشرویه با اعلام آمادگی جهت همکاری در برگزاری پرشور این جشنوراه، ادامه داد: برگزاری جشنواره هایی با کیفیت جشنواره کتابخوانی رضوی، نقش مؤثری در ارتقای سطح مطالعه در جامعه دارد که با بهره برداری مناسبت از این فرصت مطلوب می‌توان گام‌های مفیدی در حوزه کتاب و کتابخوانی برداشت.

 
بيشتر
 [PageVisit]