جمعه 16 خرداد 1399  
در راستای نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی صورت گرفت؛ بررسی راهکار های افزایش مشارکت در جشنواره با همکاری اداره بهزیستی شهرستان درمیان رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان درمیان با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و بررسی راهکار های افزایش مشارکت در جشنواره کتابخوانی رضوی با سرپرست اداره بهزیستی این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌ های عمومی استان خراسان جنوبی، جلسه ای با حضور سرپرست اداره بهزیستی شهرستان درمیان و با هدف بررسی خدمات و امکانات مورد نیاز جامعه هدف بهزیستی و همچین نحوه مشارکت مددجویان بهزیستی این شهرستان در جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه عمومی استاد احمدی بیرجندی اسدیه برگزار شد.
سرپرست اداره بهزیستی شهرستان درمیان در این جلسه گفت: نیاز امروز همه اقشار جامعه بدون توجه به محدودیت های ظاهری افراد، مطالعه و خواندن است که در این راستا کتابخانه های عمومی با خدمات رایگانی که به مددجویان بهزیستی ارائه می دهند، می توانند کمک مؤثری در پیشبرد اهداف حمایتی سازمان داشته باشند.
رضا حسینی مقدم، ضمن تقدیر از عملکرد نهاد کتابخانه های عمومی کشور در برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی در بهترین شکل ممکن، اظهار داشت: این جشنواره که به یکی از جشنواره های مهم و مؤثر فرهنگی کشور تبدیل شده، هرساله با استقبال گسترده مردم استان روبرو می شود.
وی در راستای برگزاری هرچه بهتر این جشنواره اعلام آمادگی و تصریح کرد: همه ظرفیت های موجود را به کار می گیریم.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان درمیان نیز گفت: خدمات مناسب کتابخانه ها برای بهره مندی مددجویان و استفاده از امکانات علمی و فرهنگی موجود می تواند شرایط بهتری برای زندگی این قشر فراهم کند.
طاهره رمضانی، با اشاره به مناسب سازی کتابخانه های شهرستان برای تردد مددجویان و امکان عضویت رایگان آنها در کتابخانه، خواستار اطلاع رسانی مناسب در این خصوص از طریق بهزیستی شد.
بيشتر
 [PageVisit]