پنجشنبه 14 اسفند 1399  

همزمان با هفته دفاع مقدس انجام شد؛ دیدار رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قاینات با کتابداران عضو خانواده شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس و در راستای تکریم مقام شهدای گرانقدر، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قاینات با دو کتابدار عضو خانواده شهدای این شهرستان دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خراسان جنوبی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قاینات در این دیدار، گفت: فداکاری ها و سلحشوری های رزمندگان دفاع مقدس و تمامی شهدای عزیز، به‌عنوان اسطوره استقامت، وفاداری و صبر و همچنین شجاعت و دلاوری در دفتر رشادت های انقلاب اسلامی ثبت شده است و دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران، افتخار بزرگی برای ما محسوب می شود.
محمدحسین مددی، با بیان اینکه شهیدان از همه هستی خود گذشتند تا امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورند، افزود: امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثارگران است؛ عزیزانی که از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمدند.
وی ادامه داد: برای رسیدن به اهداف متعالی شهیدان باید در این زمانه حساس، بسیار هوشمندانه عمل نماییم و بیشتر از آنکه می گوییم، عمل کنیم تا آرمان شهدا روی زمین نماند.
مددی، خانواده شهدا را مروّجان و حافظان اصلی پاسداری از حریم شهید و شهادت و اهداف و آرمان شهدا نامید و گفت: خانواده شهدا و شما همکاران گرامی که به عنوان الگوهای این جامعه به شمار می آیید، می بایست راه روشن را برای ما بهتر از گذشته ترسیم کنید. شهدای ما در آن عصر از تاریخ با نثار خون و جان خویش، از اسلام و آرمان های انقلاب دفاع کردند و امروز همه وظیفه دارند با حرکت جهادگونه، مانع از فشار حداکثری دشمنان این نظام و تمامی مظلومان عالم بشوند.

 
بیشتر
 [PageVisit]