شنبه 9 اسفند 1399  


به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی برنامه های ویژه ای در کتابخانه های عمومی شهرستان قاینات برگزار شد همزمان با هفته کتاب، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قاینات به اتفاق رؤسای هیئت های ورزشی این شهرستان از کتابخانه عمومی شهید بهشتی قاین بازدید و با رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خراسان جنوبی، در این دیدار دکتر قطبی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قاینات بر تقویت امر کتاب و کتابخوانی تأکید کرد و گفت: اداره ورزش و جوانان شهرستان بدین منظور کتابخانه ای تخصصی با بیش از 1000 نسخه کتاب در حوزه ورزش به علاقمندان کتاب و کتابخوانی ارائه خدمت می کند و برای تقویت فعالیتهای کتابخوانی، نیاز به حمایت اداره کتابخانه های شهرستان داریم.
محمدحسین مددی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قاینات نیز در این دیدار، گزارشی از خدمات کتابخانه های عمومی شهرستان و برنامه های اداره کتابخانه های عمومی در پیشبرد اهداف سازمانی ارائه کرد.
گفتنی است، در پایان این دیدار تمامی حاضران به عضویت کتابخانه عمومی شهید بهشتی درآمدند.
شایان ذکر است، همزمان با هفته کتاب، مراسم غبارروبی گلزار شهدای فرخ آباد قاین با حضور رئیس اداره و  جمعی از مسئولان کتابخانه های عمومی برگزار شد. در این مراسم معنوی، کتابداران با قرائت فاتحه و نثار شاخه های گل بر مزار شهدا با آرمان های والای انقلاب اسلامی، امام راحل و شهیدان تجدید میثاق کردند.
همچنین بازدید دانش آموزان مدارس ابتدایی مصباح و آزادی از کتابخانه عمومی شهید بهشتی قاین و آشنایی آنها با خدمات کتابخانه ای و عضویت این دانش آموزان در کتابخانه شهید بهشتی از دیگر اقدامات هفته کتاب در شهرستان قاینات بود.

 
بیشتر
 [PageVisit]