دوشنبه 30 ارديبهشت 1398  
آیین رونمایی از کتاب فراخوانده در کتابخانه شهید علی انصاری-5

آیین رونمایی از کتاب فراخوانده در کتابخانه شهید علی انصاری-3

آیین رونمایی از کتاب فراخوانده در کتابخانه شهید علی انصاری-1

آیین رونمایی از کتاب فراخوانده در کتابخانه شهید علی انصاری-2

آیین رونمایی از کتاب فراخوانده در کتابخانه شهید علی انصاری-4
در کتابخانه شهید علی انصاری شهر آیَسک برگزار شد؛ آیین رونمایی از کتاب «فراخوانده» آیین رونمایی از کتاب «فراخوانده: روایتی مستند از زندگی و زمانه سردار شهید حسین قاینی، فرمانده گردان رعد» با حضور امام جمعه و بخشدار آیَسک شهرستان سرایان و جمعی از مسئولان اجرایی و فرهیختگان این شهر در کتابخانه عمومی شهید علی انصاری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خراسان جنوبی، در آستانه برگزاری اجلاسیه کنگره ملی دو هزار شهید استان، در مراسمی از سوی کتابخانه شهید علی انصاری از کتاب «فراخوانده: روایتی مستند از زندگی و زمانه سردار شهید حسین قاینی، فرمانده گردان رعد» به نگارش سید علیرضا مهرداد، رونمایی شد.
در این مراسم، حسین عرب، از فرهنگیان شهر آیسک به تشریح این اثر ارزنده پرداخت و برخی از مطالعه کنندگان کتاب، نظرات خود را بیان کردند و در ادامه، علیرضا مهرداد، پژوهشگر و نویسنده این کتاب که از نویسندگان بومی این شهر است، به تشریح محتوای کتاب پرداخت و با ابراز نگرانی از فراموشی فرهنگ و سنت گذشتگان، فرهیختگان و علاقمندان را به ثبت و نگارش تاریخ و فرهنگ غنی آیسک فراخواند.
کتاب «فراخوانده»، به سرگذشت و دست نوشته های سردار شهید حسین قاینی و برادر شهیدش از اهالی روستای دُرُخش شهرستان درمیان اختصاص دارد که طی شش سال توسط نگارنده گردآوری و تدوین شده است.
در پایان این مراسم، از نویسنده کتاب و جمعی از فعالان برگزاری این برنامه تقدیر شد.

 
بیشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 550