پنجشنبه 6 تير 1398  
برنامه های هفته اول دی کتابخانه ملاعبدا... بشروی-3

برنامه های هفته اول دی کتابخانه ملاعبدا... بشروی-4

برنامه های هفته اول دی کتابخانه ملاعبدا... بشروی-2

برنامه های هفته اول دی کتابخانه ملاعبدا... بشروی-1
در هفته اول دی ماه برگزار شد؛ برنامه های فرهنگی در کتابخانه عمومی ملاعبدالله بشروی کتابخانه ملاعبدا... بشروی هفته اول دی ماه، برنامه های ترویجی در حوزه کتاب و کتابخوانی برای کودکان و نوجوانان برگزار کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خراسان جنوبی، اجرای قصه گویی، معرفی کتاب و شاهنامه خوانی از سری برنامه های اجرا شده در کتابخانه ملاعبدالله بشروی بود.
قصه گویی از افسانه های بومی محلی در محل مهدکودک باران، معرفی و اجرای قصه های شاهنامه، قصه های شیرین مثنوی مولوی برای کودکان و نوجوانان عضو کتابخانه برگزار شد. کتاب «مجموعه داستانهای شاهنامه» نوشته آتوسا صالحی است که انتشارات افق آن را به چاپ رسانده است. این مجموعه سه جلدی ابتدا به دانش آموزان معرفی و سپس داستان رزم رستم و سهراب، زال و رودابه برای کودکان بازگویی شد.
کتاب «قصه های شیرین مثنوی» نیز از سری کتابهای کتاب خوان ماه، تألیف جعفر ابراهیمی و چاپ انتشارات پیدایش است. این کتاب، شامل 28 حکایت جذاب و خواندنی برای نوجوانان است که داستان «سلطان محمود و دزدان» توسط کتابدار کتابخانه ملاعبدالله بشروی برای کودکان بازگویی شد و مورد توجه اعضا قرار گرفت.

 
بیشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 626