دوشنبه 30 دي 1398  


در هفته دوم اردیبهشت ماه برگزار شد؛ برنامه‌های فرهنگی در کتابخانه‌های عمومی شهرستان بیرجند کتابخانه‌های عمومی شهرستان بیرجند در هفته دوم اردیبهشت ماه برنامه‌های فرهنگی متنوعی اجرا کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان خراسان‌جنوبی، کتابخانه‌های محمدعلی کریم‌پور، پروفسور معتمدنژاد و شهید مرتضی حاجی آبادی شهرستان بیرجند برنامه‌هایی از قبیل تقدیر از معلمان، مسابقه نقاشی، نشست قصه گویی، سرودخوانی، نشست روخوانی قرآن کریم، بازدید از کتابخانه و اهدای کتاب توسط خیّر به کتابخانه را برگزار کردند.
تقدیر از مقام معلم در کتابخانه محمدعلی کریم پور
به مناسبت روز معلم، مسئول کتابخانه محمدعلی کریم‌پور با حضور در دبستان استقلال و ابن سینا از معلمان گرانقدری که در طول سال با کتابخانه همکاری داشتند، تقدیر و تشکر کرد.
کارگاه نقاشی به مناسبت روز ملی خلیج‌فارس در کتابخانه پروفسور معتمدنژاد
به مناسبت روز ملی خلیج فارس، کارگاه نقاشی توسط اعضای کودک و نوجوان کتابخانه پروفسور معتمدنژاد برگزار و در پایان به نفرات برگزیده جوایزی اهدا شد.
نشست قصه‌گویی از کتاب «حسن پوست باقلی‌خور» در کتابخانه پروفسور معتمدنژاد
نشست قصه‌گویی با هدف پرورش حس خلاقیت و تصویر‌سازی در کتابخانه پرفسور معتمدنژاد برپا شد. طی این نشست داستانی از کتاب «حسن پوست باقلی‌خور» بازگویی شد.
گروه سرود به مناسبت روز معلم در کتابخانه پروفسور معتمدنژاد
به مناسبت فرا رسیدن روز معلم، گروه سرود کتابخانه پروفسور معتمدنژاد سرودهایی در وصف مقام معلم اجرا کردند.
مسابقه نقاشی به مناسبت روز معلم در کتابخانه پروفسور معتمدنژاد
به مناسبت روز معلم، مسابقه نقاشی در بین اعضای کودک و نوجوان در کتابخانه پروفسور معتمدنژاد برگزار و در پایان به نفرات برگزیده جوایزی اهدا شد.
نشست روخوانی قرآن‌کریم در کتابخانه پروفسور معتمدنژاد
روخوانی قرآن کریم با حضور تعدادی از اعضای کتابخانه پرفسور معتمدنژاد برگزار شد. هدف از برگزاری این برنامه انس بیشتر با قرآن، همراه با تدبر در آیات بود.
نشست قصه گویی از کتاب «می خواهی دوست من باشی؟» در کتابخانه شهید مرتضی حاجی آبادی
کتابخانه شهید مرتضی حاجی آبادی در نشست قصه گویی کتاب «می خواهی دوست من باشی؟» نوشته اریک باتو از انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، میزبان جمعی از اعضای کودک خود بود.
داستان این کتاب درباره موش سبز کوچکی است که می خواهد دوست پیدا کند. او به هر حیوان سبزی که می رسد درخواست دوستی می دهد. موش بالاخره با بچه فیلی دوست می شود و ...
بازدید «مرکز یادگیری محلی حضرت زهرا(س)» از کتابخانه شهید مرتضی حاجی آبادی
بانوان «مرکز یادگیری محلی حضرت زهرا(س)» ضمن بازدید از کتابخانه شهید مرتضی حاجی آبادی با بخش های مختلف کتابخانه، شرایط عضویت و برنامه های فرهنگی کتابخانه آشنا شدند. هدف از این بازدید ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی بود.
اهدای بیش از 50 جلد کتاب کمک درسی توسط بانوی خیّر حاجی آبادی به کتابخانه شهید مرتضی حاجی آبادی
یکی از بانوان خیّر و فرهنگ دوست حاجی آبادی، در اقدامی ارزشمند بیش از 50 جلد کتاب به کتابخانه شهید مرتضی حاجی آبادی اهدا کرد.
در آستانه فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، خیّر فرهیخته حاجی آبادی، تعدادی کتاب کمک آموزشی تازه چاپ شده در مقاطع مختلف تحصیلی، به ارزش تقریبی 12میلیون ریال به کتابخانه شهید مرتضی حاجی آبادی اهدا کرد.

 
بیشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 126