چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398  
اجرای طرح دومینو کتاب در کتابخانه سربیشه-1

اجرای طرح دومینو کتاب در کتابخانه سربیشه-4

اجرای طرح دومینو کتاب در کتابخانه سربیشه-3

اجرای طرح دومینو کتاب در کتابخانه سربیشه-2
همزمان با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی ایران طرح دومینوی کتاب در کتابخانه استاد عبدالحسین فرزین سربیشه برگزار شد همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، کتابخانه عمومی استاد عبدالحسین فرزین شهر سربیشه، اقدام به اجرای طرح دومینوی کتاب نمود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خراسان جنوبی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سربیشه با اعلام این خبر گفت: هدف از برگزاری این طرح افزایش شور و هیجان و همچنین گسترش فرهنگ کتاب و کتاب خوانی در بین نوجوانان عضو کتابخانه می باشد.
میثم حسینی، با اشاره به اینکه این طرح با همکاری سمیعی دانش آموخته رشته کتابداری و از اعضای فعال کتابخانه (همیار کتابخانه) برگزار می گردد، افزود: اعضای نوجوان کتابخانه با ایجاد تیم های پنج نفره در مسابقاتی نظیر روخوانی قران کریم، کتاب خوانی مکتوب و شفاهی، ایده پردازی در زمینه کتاب و کتابخوانی، خاطره نویسی، کتاب سازی، سرود انقلابی و بازی های بومی و محلی و فکری، طی شش هفته به رقابت خواهند پرداخت.
وی ادامه داد: اختتامیه این دوره از مسابقات، در روز هفدهم اسفندماه، همزمان با سالروز تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور در کتابخانه عمومی استاد عبدالحسین فرزین برگزار و از تیم منتخب با اهدای هدایایی تجلیل خواهد شد.

 

 
بیشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 260