پنجشنبه 6 تير 1398  
برنامه های 9 دی کتابخانه شهدای نخلستان شهرستان طبس-5

برنامه های 9 دی کتابخانه شهدای نخلستان شهرستان طبس-3

برنامه های 9 دی کتابخانه شهدای نخلستان شهرستان طبس-4

برنامه های 9 دی کتابخانه شهدای نخلستان شهرستان طبس-2

برنامه های 9 دی کتابخانه شهدای نخلستان شهرستان طبس-1
به مناسبت نهم دی ماه انجام شد؛ برنامه های ویژه فرهنگی در کتابخانه عمومی شهدای نخلستان شهرستان طبس به مناسبت سالروز حماسه نهم دیماه ، روز بصیرت و همبستگی با ولایت برنامه های فرهنگی در کتابخانه شهدای نخلستان روستای کُریت شهرستان طبس انجام شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خراسان جنوبی، کتابخانه عمومی شهدای نخلستان، برنامه های متنوعی از جمله اجرای سرود، تولید پوستر و معرفی کتاب در رابطه با حماسه نهم دی ماه، برگزاری مسابقات ورزشی، حضور و برپایی حلقه های صالحین در کتابخانه و معرفی کتاب و جلسات طب سنتی برای بانوان عضو کتابخانه را برگزار کرد.
اجرای گروه سرود اعضای کتابخانه با عنوان «رهبر ما» به مناسبت حماسه نهم دی
گروه سرود و نمایش کتابخانه عمومی شهدای نخلستان، متشکل از اعضای نوجوان این کتابخانه، سرودی با عنوان «رهبر ما» را در کتابخانه و دیگر محافل عمومی این روستا اجرا کردند که تحسین همه حاضران را در پی داشت. گروه سرود کتابخانه شهدای نخلستان در مناسبت های مختلف ملی و مذهبی به تمرین و اجرای سرود می پردازند.
معرفی کتاب «حماسه 9 دی» و تولید پوستر معرفی این کتاب
کتاب «حماسه 9 دی»، مشتمل بر سخنان گهربار رهبر معظم انقلاب است که توسط حجت الاسلام صلح میرزایی و انتشارات مؤسسه پژوهشی انقلاب اسلامی در سال 1394 گردآوری و چاپ شده است. این کتاب، تألیفی است گرانقدر که آزمون بصیرت و بازشناسی وضعیت فتنه را از منظر مقام معظم رهبری بررسی می کند. نویسنده با رعایت سیر تاریخی وقایع و بیانات، خواننده را با وقایع همراه کرده است.
بازدید حلقه های صالحین و برگزاری این جلسات در کتابخانه
مربی و اعضای حلقه صالحین پایگاه مقاومت بسیج حضرت زهرا(س) روستای کُریت در کتابخانه عمومی شهدای نخلستان حضور یافتند تا ضمن آشنایی بیشتر با فضای کتابخانه، جلسات خود را در کتابخانه برگزار کنند. در این بازدید، کتاب های کودک و نوجوان معرفی شد.
برگزاری کلاسهای طب سنتی با عنوان «مکتب خانه امام رضا(ع)»
این کلاس ها با همکاری پایگاه مقاومت بسیج حضرت رقیه(س)، در کتابخانه عمومی شهدای نخلستان برگزار شد. در این جلسه که با حضور بانوان عضو کتابخانه برپا شد، مباحث مربوط به داروهای گیاهی و خواص میوه ها و طب سنتی مطرح و در کنار این جلسه سالروز حماسه نهم دی ماه، گرامی داشته شد.

 
بیشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 587