سه‌شنبه 1 بهمن 1398  
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مطرح کرد؛ تمرکز بر برنامه های فرهنگی، اولویت اداره کل کتابخانه های عمومی در سال 98 مدیرکل کتابخانه های عمومی استان خراسان جنوبی، در اولین جلسه با کارشناسان ستادی، ضمن تأکید بر توجه ویژه به برنامه های فرهنگی، به تشریح اهداف اداره کل کتابخانه های عمومی استان در سال 98 پرداخت. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خراسان جنوبی، محمدرضا رضایی جذب اعضا، تنوع منابع و فعالیت های خاص و خلاقانه در حوزه فرهنگی را از مهمترین اهداف سال جاری اداره کل کتابخانه های عمومی عنوان کرد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان جنوبی، افزود: بررسی مشکلات خاص و حاد کارکنان و تلاش در جهت رفع آنها از دیگر مسائلی است که در دستور کار این اداره کل در سال جدید قرار خواهد گرفت.
وی همچنین با اشاره به فعالیت های فرهنگی و عمرانی اداره کل کتابخانه های عمومی در سال گذشته، اظهار داشت: سال 97 از سال های پرکار این اداره کل بود؛ به ویژه در به ثمر رساندن پروژه های عمرانی نیمه تمام و نیز اجرا کردن برنامه های فرهنگی بزرگی چون هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی، مراسم هفته کتاب، جشنواره قصه گویی و آیین چهل قلم.
وی اذعان داشت: همدلی و همکاری بین کارکنان، مهمترین عامل موفقیت های اداره کل کتابخانه های عمومی استان است.
رضایی، تأکید کرد: در سالی که توسط مقام معظم رهبری(مدظله العالی) «رونق تولید» نامگذاری شده است، در حوزه کتابخانه های عمومی نیز می توانیم در جهت تحقق این شعار، گام برداریم.
وی ادامه داد: معرفی تولیدات داخلی، تشویق اعضا به استفاده از کالاهای ایرانی و ترغیب مردم به تولید با برگزاری کلاس های آموزشی در حوزه های کشاورزی و دامداری با محوریت کتابخانه های عمومی روستایی از جمله برنامه هایی است که می توان در راستای رونق تولید، در کتابخانه های عمومی استان انجام داد.

 
بیشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 715