دوشنبه 30 دي 1398  
در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بشرویه تأکید شد؛ بسیج تمام دستگاه ها برای مشارکت در جشنواره کتابخوانی رضوی جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بشرویه روز شنبه 21 اردیبشهت ماه با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان بشرویه و با موضوع برنامه ریزی نهمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوی در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خراسان جنوبی، در این جلسه، سرپرست فرمانداری شهرستان بشرویه ضمن بیان اهمیت ترویج سیره اهل بیت علیهم السلام و ترویج کتابخوانی، تأکید کرد: کلیه اعضا و دستگاه های اجرایی در جشنواره کتابخوانی رضوی مشارکت جدی داشته باشند.
علی شفیعی، عمل به سیره اهل بیت علیهم السلام را در گرو شناخت و مطالعه زندگی و احوال آن بزرگواران دانست و افزود: این جشنواره، فرصتی مناسب برای خواندن آثار بزرگ و فاخر در زمینه زندگانی اهل بیت(ع) است.
در ادامه جلسه، مریم کیانی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بشرویه، ضمن ارائه گزارشی از نحوه مشارکت  شهرستان بشرویه در جشنوار هشتم و درخشش اعضای کتابخانه های شهرستان در بخش خانوادگی و فردی در سطوح مختلف کشوری و استانی و کسب مقام چهارم کشور در بخش خانوادگی توسط کتابخانه ملاعبدا... بشروی در جشنواره رضوی، در خصوص شیوه نامه و منابع مربوط به جشنواره نهم مطالبی ایراد نمود و از کلیه دستگاه های عضو انجمن به خصوص آموزش و پرورش و تبلیغات اسلامی خواست تا هرچه سریعتر مکاتبات اداره کتابخانه های عمومی در خصوص جشنواره رضوی را به واحدهای تحت پوشش خود ابلاغ نمایند.
گفتنی است نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در دو بخش خانوادگی و فردی و به شیوه های مکتوب، الکترونیک و پویش مجازی برای سه گروه سنی کودک، نوجوان و جوان و برزگسال در حال اجراست.

 
بیشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 169