جمعه 6 ارديبهشت 1398  
مسابقه کتابخوانی شکوه یاس ویژه ایام شهادت حضرت فاطمه
به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) برگزار می شود؛ مسابقه کتابخوانی «شکوه یاس» در شهرستان درمیان مسابقه کتابخوانی «شکوه یاس» ویژه ایام سوگواری و شهادت دخت نبی مکرم اسلام، حضرت فاطمه زهرا(س) در شهرستان درمیان برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خراسان جنوبی، این مسابقه، برگرفته از خطبه فدکیه بوده و به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان درمیان و با همکاری سایر ادارات این شهرستان همزمان با ایام فاطمیه برگزار می شود.
رئیس اداره کتاخانه های عمومی شهرستان درمیان گفت: مسابقه کتابخوانی «شکوه یاس» با محوریت ایام فاطمیه از کتاب «شکوه یاس» نوشته سیدحسین حسینی طراحی شده است.
طاهره رمضانی، افزود: کلیه علاقه مندان می توانند جهت دریافت سؤالات و نسخه الکترونیکی کتاب از طریق مراجعه به وبلاگ کتابخانه عمومی استاد احمدی بیرجندی به آدرس ahmadilibrary.blogfa.com اقدام نمایند.
وی تصریح کرد: این مسابقه با همکاری سازمان  هلال احمر، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره تبلیغات اسلامی و امور بانوان فرمانداری شهرستان درمیان از هفدهم بهمن آغاز و تا سی بهمن ماه ادامه دارد.
وی در پایان با بیان اینکه هدف از برگزای اینگونه مسابقات، افزایش سطح آگاهی عمومی مردم نسبت به سیره و زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) است، افزود: اسامی افرادی که به تمام سؤالات پاسخ صحیح بدهند، در قرعه کشی شرکت داده می‌شود و به منتخبان 25 کارت هدیه به مبلغ 200 هزار ریال اهدا خواهد شد.

 
بیشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 312